Tiskový stroj Konica Minolta

Konica Minolta v zařízeních bizhub PRO C6000 a bizhub PRO C7000 představuje dvě verze inovativního, velmi rychlého barevného digitálního systému, povyšujícího kvalitu a konzistentnost tisku na novou úroveň. Jeho vynikající schopnosti tisku z něj v kombinaci s robustní konstrukcí, sadou profesionálních funkcí a atraktivní cenovou úrovní dělají ideální vstupní řešení do produkčního tisku v reprografických odděleních, velkých kancelářích, u poskytovatelů tisku a v reklamních agenturách.

 • Systémy bizhub PRO C6000/C7000 tisknou barevně i černobíle rychlostí 60 resp. 71 stran za minutu. S vyspělou technologií Konica Minolta pro zpracování barev jsou tyto digitální tiskové systémy navrženy podle specifických potřeb reprografických oddělení, velkých kanceláří a poskytovatelů tiskových služeb, a to jak co se týká kvality, spolehlivosti a snadnosti použití, tak i ekonomického provozu. Všechna tato hlediska jsou, společně s kreativními schopnostmi obou systémů, vysoce žádaná také reklamními agenturami a komunitami grafiků i návrhářů. 
 • Oba systémy kombinují velkou flexibilitu médií s všestrannými možnostmi dokončování, což značně usnadňuje práci při výrobě těch nejrůznějších typů tiskovin. Robustní kovová konstrukce zajišťuje vysokou provozní spolehlivost, zatímco kompaktní provedení dovoluje instalaci i do míst s limitovaným prostorem.
 • Mezi další významná hlediska patřila při vývoji i pohodlná obsluha a snadnost použití. Systémy bizhub PRO C6000/C7000 excelují také v přesnosti registrace, která zajišťuje výborné výsledky při oboustranném tisku, včetně tvorby sešitů a brožur. Systémy bizhub PRO C6000/C7000 nabízí mnohem víc, než jen rychlý barevný tisk. S využitím výhod vynikající kvality v kombinaci s absolutní spolehlivostí se poskytovatelé tisku nemohou zmýlit, pokud vyberou jeden z osvědčených digitálních barevných tiskových systémů Konica Minolta

S.E.A.D. II

S.E.A.D. II, S.E.A.D., vyvinutý v Konica Minolta, je digitální proces aktivně vylepšující rastrování („Screen-Enhancing Active Digital Process“), kombinující řadu technických inovací, které zaručují skutečně mimořádnou reprodukci barev i při vysoké rychlosti. S.E.A.D. II představuje druhou generaci této vyspělé technologie Konica Minolta pro zpracování barev a zahrnuje tyto významné vlastnosti:

 • Rozlišení tisku 1200 × 1200 dpi a 8 bitů. Impozantní tiskové rozlišení systémů bizhub PRO C6000/C7000 dokáže perfektně reprodukovat i ty nejmenší znaky a nejtenčí čáry. V kombinaci se špičkovým tonerem Simitri HD odpovídá výsledek kvalitě offsetového tisku.
 • Technologie frekvenčního rastru Také díky excelentnímu rozlišení 1200 dpi mohou systémy bizhub PRO C6000/C7000 nabídnout další typ rastru, umožňující kvalitnější výtisky, hladší a realističtější reprodukci obrazu, dokonale odpovídající tiskovým datům. Nově implementovaná technologie frekvenčního rastru zajišťuje hladké obrazy bez zubů a bez moaré.
 • Technologie ITbit Zpracování obrysu zlepšuje vzhled písmen jejich jemným ztenčením, takže nevypadají zesíleně. Zpracování kontur pomáhá reprodukovat v ideálních proporcích bílé znaky na barevném pozadí a omezuje zubaté hrany polotónových znaků.
 • Stabilita obrazu Inovativní řízení krátkodobé stability monitoruje během  kontinuálního tisku konzistentnost obrazu systémů   bizhub PRO C6000/C7000 a to bez dopadu na výkon.   Korekce probíhají zcela automaticky a zlepšují stabilitu kvality obrazu, přičemž celý proces významně zlepšuje efektivitu produkce. Nástroje automatizované správy barev jsou příslibem zvýšení produktivity:  systémy bizhub PRO C6000/C7000 zjednodušují postup kalibrace, který je plně automatizován a umožňuje operátorům plně se soustředit na produkci úloh v lepší kvalitě a v kratším čase.
 • Řízení density Nově vyvinutá funkce korekce gradace respektuje odlišné charakteristiky různých médií a podle použitého typu papíru odpovídajícím způsobem gradaci koriguje. Operátoři tak mohou těžit ze zvýšené produktivity, neboť už nemusí ztrácet čas tiskem testovacích vzorů.
 • Zachování a stabilita barev (CRS - Colour Retention and Stability) Exkluzivní technologie CRS monitoruje trvale stav systémů bizhub PRO C6000/C7000. CRS trvale přijímá zpětnou vazbu o změnách v tiskovém prostředí i ve stroji a ihned provádí potřebná nastavení tak, aby zůstala stále zachována nejvyšší kvalita tisku.
 • Polymerovaný toner Simitri®  HD Nezbytné požadavky na produkční tisk, jako je vynikající kvalita obrazu a vysoká densita černé, splňují systémy bizhub PRO C6000/C7000 díky svému unikátnímu polymerovanému toneru Simitri®  HD. Tento toner také zajišťuje jedinečnou stabilitu barev obrazu a díky nižší teplotě fixace podporuje opravdu impozantní rozsah médií.
 • Plynulá práce s papírem Systémy bizhub PRO C6000/C7000 disponují rychlým a plynulým zpracováním papíru; v případě potřeby lze před tiskem papír předehřát a vysušit pomocí přídavné vyhřívací jednotky. Technologie společnosti Konica Minolta „air-assist“ (rozfoukání) při podávání papíru zajišťuje spolehlivé oddělení a podání jednotlivých listů. Spolehlivost dále zvyšuje systém senzorů, hlídajících zdvojené podání papíru. Díky inovativnímu procesu vytvoření a tisku obrazu je teplota fixace nižší, takže je možný tisk na širší rozsah médií. Každý jednotlivý výtisk je před výstupem ochlazen a narovnán, což zajišťuje optimální výsledek celého tisku. Výkon lze dále zlepšit unikátní volitelnou rovnací jednotkou se zvlhčováním, která zvyšuje vlhkost papíru a odstraňuje tak jeho kroucení

Potřebujete kalkulaci?

Neváhejte nás kontaktovat s dotazem na kalkulaci pomocí kontaktního formuláře, telefonicky nebo emailem. Odpověď Vám zašleme v co nejkratším možném čase.

Onlina kalkulaci digitálního tisku si můžete spočítat na našich stránkách.