Tisk

V současnosti je ofset stále ještě nejrozšířenější používaná technologie tisku. Ofsetový tisk je vhodný  přibližně od 500ks, při nižším nákladu Vám doporučujeme využít digitální tisk, který ovšem může mít proti ofsetu jistá technologická omezení.

Z principu ofsetového tisku, se jedná o časově náročnější způsob než tisk digitální , je to však v současné době, co se kvality výsledného tisku týče, nejdokonalejší tisková technika. Ofsetovým tiskem je v současnosti vyráběna většina firemních tiskovin. Pokud potřebujete  poradit s realizací, nebo zaslat cenovou nabídku, kontaktujte nás.

Náše tiskový oddělení spolupracuje s renomovanými tiskárnami po celé republice, díky tomu můžeme reagovat na vaše požadavky pružně a nabídnout tu nejvýhodnější cenu. Specializujeme se kvalitní ofsetový tisk pro výrobu letáků, plakátů, katalogů a dalších tiskovin.

Vlastní digitální tisková produkce Vám nabízí kvalitní služby, preciznost výroby a rychlost dodání. Spočítejte si cenu online.

Potřebujete kalkulaci?

Neváhejte nás kontaktovat s dotazem na kalkulaci pomocí kontaktního formuláře, telefonicky nebo emailem. Odpověď Vám zašleme v co nejkratším možném čase.

Onlina kalkulaci digitálního tisku si můžete spočítat na našich stránkách.